HP Fanfiction

Novinky

Diskusia

=> HP a čo ak?

5. kapitola - diskuze

Přihlásit se: email   heslo
Registrace | odeslat anonymně - jméno:
Váš email:

:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love

Opište prosím kontrolní kód "7505":
sisi
Aj jaj, Draco se bude muset dát do pořádku, aby mohl rozvíjet své zmijozelské schopnosti po boku profesora Snapea, jako jeden z asistentů při lovu na horcruxi. Nejlepší by bylo, kdyby začal s fyzickou prací, uklidit dům, učil by se s Potterem vařit, no oni by se asi pozabíjeli navzájem, kuchyň můžebýt vbušné místo. Tak snad, aby zlezl vařit různé lektvary a masti do laboratoře, bez které by Snape prostě být nemohl. Ale ta myšlenka, jak gruntují, umývají okna, drátkují a pastují podlahy, to se mi líbí. Nebo bych ráda viděla Draca, jak se snaží loupat brambory na oběd. Já vím, že Molly na to má nějaké šikovné kouzlo, ale jsou prázdniny a děti kouzlit nesmí.
Děkuji za krásnou kapitolu, moc se těším na další.
Rikisa
úžasná kapitola, přečetla jsem si jí bohužel až teď, ale hlavně že přečetla. Super pokračování, chvílemi jsem čekala, že se Harry sebere a uteče. Těším se na pokráčko! :))
Elizabeth
Mooc nádherná kapitola!!!!! Tahle povídka se mi líbí čím dál tím víc!!!!!
to je jedno..
paráda!!nádhera..velice zajímavé..těším se na další kapitolu..ani mi nevadí, že je to po slovensky..smileydobre slovensky fakt neumim..smileymopc hezké
Jimmi08
Tam malo byť píšeš - nie píšem, preklep.
____________________________
Nikdy nehovor, že niečo nejde, pretože sa vždy nájde blbec, ktorý nevie, že to nejde a urobí to!
Jimmi08
Nádherná kapitola. Ďakujem. Môj názor - žiaden slash. Tá poviedka sa vyvíja veľmi zaujímavo, na tú trojicu som zaťažená už z Roku.

Prečo by si z toho chcela urobiť slash? To sa tí dvaja bez toho neznesú? Viem, že to letí, takých poviedok je kopec, práve preto sa mi zdá zbytočné "upravovať" tak skvelo začatú poviedku. Asi by som to aj tak čítala ďalej, píšem krásne, páči sa mi zápletka a tvoj štýl písania.

PS. Mojou obľúbenou postavou je Draco, to už vieš, takže... Proste píš, píš, píš. Píšeš krásne.
____________________________
Nikdy nehovor, že niečo nejde, pretože sa vždy nájde blbec, ktorý nevie, že to nejde a urobí to!
meeeeeeg
Kam mi zmizelo jméno smiley, jáho někam zašatročila.smiley
Jupí nová kapitola a ještě k tomu tak krásná.

Nevím, jak by to vypadalo, asi bych si na tu myšlenku nakonec zvykla, ale nevím, zda je zrovna tahle povídka k tomu stvořená, no uvidíme. smiley
Pegy
Nádherná kapitola. Pokud se můžu vyjádřit tohle nech na normální a slash vymysli jako novou povídku.
zuzik
Já miluju slash, i když nevím, jestli by mi to k čo ak nebo změnám sedělo. Jinak mám taky ráda pár HP/SS ale tady by to bylo asi fakt lepší mezi Harrym a Dracem. A taťka Severus bude mít krušné chvíle.

Možná bys ale mohla vymyslet nějakou novou povídku se slashem. Máš fantazii, nápady a dobře se tvá díla čtou. Ale je to jen návrh :c)

Jo, a díky za kapitolu :0)

1  
2